print('');

Przejdź do głównej treści »

Przeszukaj stronę
Wyszukiwanie zaawansowane

Czas realizacji

Wszystkie przesyłki wysyłamy w ciągu 24 lub 48 godzin. Jeśli złożysz zamówienie w piątek po godzinie 12:00, sobotę lub niedzielę, paczkę wyślemy w poniedziałek.

Jeśli towar znajduje się w drugim magazynie (nie ma go w magazynie głównym), czas dostawy może się wydłużyć do 7 dni roboczych (zazwyczaj jest to 5 dni roboczych). To zdarza się bardzo rzadko, ponieważ 98% towarów oferowanych w sklepie, znajduje się w naszym głównym magazynie. Oczywiście, zostaniesz o tym poinformowany.

Kurierzy dostarczają paczki w godzinach 10-17 i w tym czasie powinieneś spodziewać się dostawy.

Jeśli nie będzie Cię pod adresem, który podałeś na zamówieniu, kurier ma obowiązek zostawić awizo z kontaktem do siebie. Kolejna próba dostarczenia będzie miała miejsce za dwa dni.

Możesz także spróbować umówić się z kurierem na dostawę na samym początku - po wysyłce paczki skontaktuj się z nami - przekażemy Ci numer listu przewozowego.

Jeśli zamówiłeś towar, którego nie mamy obecnie w magazynach, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i ustali dalsze losy zamówienia (zamiana towaru, oczekiwanie na dostawę, anulowanie).